| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Ce parere aveti despre Alice in Wonderland(filmul)? Cum vi s-a parut?

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Mie mi se pare drăguţ, mai ales fata care joacă în film. :X Mie se pare interesant că o fetiţă atât de mică a învăţat toate replicile alea.

| tpuforyou a răspuns:

Nici nu l>am vazut! )) app ai vazut ca are un videoclip Avril Lavigne pe aceasta tema!

| asclepius a răspuns:

E destul de ok nu este cine stie ce film de oscar.dar practic e un film pentru copi. in schimb iti recomand charlie and chocholate factory e mult mai frumos