| ♡ No Name -->An0nim;x! ♡ a întrebat:

Buna TPU :* ce parere aveti despre noika X2? http://www.alin-gsm.ro/images/produse/product/Nokia_X2_4 bfe383054009.jpg aveti sau ati avut?
va rog sa ma ajutati :) dau funda :*

2 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

E un telefon bun... dar sa citesti detaliile, despre camera foto, daca are card de momorie, cati GB...deci daca tie iti place cumparati-l

| Selena99 a răspuns:

Sall eu am avut e foarte bun dar ca toate celelalte telefone sa le feresti de apa la putina umiditate isi pierde memoria crede-ma mi s-a intamplat eu te sfatuiesc sa iti iei dar sa a imare grija de el cum ti-am mai zis sa imi dai mesaj daca ti-ai luat sau nu pooopik