| lalalapsfedr a întrebat:

Astazi mi-am cumpărat ser termoprotector de la GEROVITAL PLANT. De la placa mi-am cam ars parul, dar nu exagerat. Multă lume a recomandat produsul acesta. E bun? Adică daca dau cu el nu se mai arde parul? Si ce parere aveti despre samponul regenerant tot de la gerovital, ce efecte are? Dau funda

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca ai firul gros nu se arde de tot, ci se toceste mai mult la varfuri. Daca nu vrei sa-ti distrugi parul de tot cu placa foloseste protectie termica la fiecare coafare si la fiecare spalare aplica-ti masti(eu folosesc una de la kallos cu eticheta roz si e foarte buna). Samponul ala regenerant nu ajuta decat la radacina, nu are niciun efect pe lungimea parului, doar il curata de murdarie si atat.

| lalalapsfedr explică (pentru Bondarel99):

Folosesti placenta de la kallos?

| Bondarel99 a răspuns:

Da

| Inger0Cazut a răspuns:

Am incercat si eu samponul regenerant, si este foarte bun. Dar cu el nu nu se mai arde parul.Cu el parul se regenereaza.
Nu cred totusi sa mai folosescti placa.Parul se regenereaza o vreme, dar nu o sa faca asta la nesfarsit.
Trebuie doar sa iti gasesti o frizura care sa te avantajeze.