| Tany_4779 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG Cookie KP501
http://www.gsmland.ro/images/models/main/2374.jpg

Funda!

4 răspunsuri:
| SloOpY a răspuns:

E cool...are si o prietena si meege bine
e okbig grin

| Roxyy16 a răspuns:

E bun. Eu il am de aproximativ 1 an...si nu mi-a facut fiţe. Doar camera lasa de dorit in special seara. Meniul e dragut, bateria tine vreo 4-5 zile( daca asculti muzica si vorbesti mult).

| CariKet a răspuns:

Am avut LG cookie. mie una mi se pare n telefon destul de bun. dar depinde cata grija ai de el.laughing eu de exemplu l`am aruncat pe jos o data ca m`am enervat si nu a mai mers camera. laughing. Dar in principiu e un telefon bun, si te sfatuiesc sa il cumperi:*.

| Corinaf a răspuns:

E cool:-d l am de un an si jumatate si nu am avut nicio problema cu el:-d