| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ce porecle mi s-ar potrivi la numele:
camelia si andreea
funda

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Andreutza mea love struck!:*

8 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Cami,deea,didi,lia,cam,andree,eliahappy

| BBdragutza a răspuns:

O porecla care mi-a venit acum pe moment este broscuta iar inca una draguta sau micuta! Astea doar mi-au venit in minte, nu zic ca sunt si potrivite! Asteapta sa-ti mai raspunda si altcineva!

| ღÐelly a răspuns:

Andre,deea,camelly,camy,cam.atatea mi-au venit in minte big grin

| anne_7905 a răspuns:

Camelia:Camy
Carmen
Caly
Lia
Amelia
Ame
Amy
Andreea:Ce zici de AndOtsza,Adutsza,Andrusk, Andra, Andru

Mie una-mi plac alintarile astea...Nu le pot zice porecle

Pupici:*:*

Pa`pa

By Anny

| mony_3128 a răspuns:

Camy
kim
deea
andre
carmen
carly
amy
andra

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

AndOtsza,Adutsza,Andrusk,Andra,Andru,Andi,Andreutza,Cameliutza,Camelitza,Cameli,Camelisca,Cameliscutza,Cameliscana sper ca te-am ajutat funda?:*

| Roxana_2818 a răspuns:

Buna!

Andreea : Andre, Andrew, Dee, Deea, Di, Andi, Andry, Andru, Andre, Ade, Andruta, Ada, Dra, Dry, Andu, Adru, Dridu, Drida, Dreea, Deda, Dee-dee, Deyutz.

Camelia : Cam, Cami, Camilla, Caly, Lia, Clau, Klodia, Camu', Camilutza, Cammy, Camel, Carmina, Chimy, Kmy, Kamelie, Kimy.

Sper ca te-am ajutat! Funda?big grin

| Crick a răspuns:

Andreea : Andy, Andruta, Deea, Andre
Camelia : Camy, Didi, Lia
... Funda?! love struck