| anonim_4396 a întrebat:

Ce porecle s-ar potrivi pentru numele meu:Malina.
Numele meu intreg e : Bulină Mălina Andreea.
So. ce porecla mi s-ar potrivi?
Plzzz. spuneti porecle in gen. bubu, mimi.de azteawinking

8 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Pai bulina in engleza se zice dot. deci Dot, Dottie or something thinking

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Meme, Maly, Lina, Meli, Ina, Andu, Deealicious, Andutza, Andra.Dee,Deweehee hee sper sa iti placahappy

| pitikaaaa a răspuns:

De la Andreea:
DEEA
DREEA
DEYU
THREEA
THREYU
de la Malina:
MALI
MIMI
MALIX
De la Bulina:
BUBU
BUBIX

Sau nah daca esti creata ar putea sa ti se zica "CREata"
sau
Daca esti blona "BLONDA"

nu stiu nu mai am ideei acum ai putea sa iti gasesti o porecla si dupa calitatile tale(parul, culoarea parului. sau eu shtyu)nu doar dupa numebig grin

:*

| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a răspuns:

Bulinutza

bybu

deedee

mamarutza

bubulina

:*

| Ioananmt a răspuns:

Buby bubycuta byby mindy mady micuta maly dar cel mai bine ar fi sa iti scrii toate partile tale si caracterizeaza si iti faci o poreclahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine ma cheama malinalove struckhappy j mie prieteni imi zic Mallii, Mall, Malix etclaughing sau la bulinahappy: bubu, bybu si la andreea : andi, deea, deee laughing iti ajunge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumusica

| andreea_4496 a răspuns:

Pe mine ma cheama andreea.
de la andreea:
deea
dreea
threea
threyu
deyu
dela
de la madalina:
maly
mady
meme
malix
de la bulina:
bubu
bubix
buli
daca esti blonda iti spuneam(blondutza)la fata, iar la baiat spuneam(blondutzu) sau ba de la (baiat adorabil) si fa de la (fata adorabila).