| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa nu mai fiu emotiva in fata multimii? Mereu ma indimidez cand vorbesc cu persoana care nu le cunosc, si cand sunt in fata mai multor persoane.Nu stiu cum sa-mi controlez emotiilesad De exemplubig grinuminica ma duc la o preselectie de prezentatoare, si acolo trebuie sa ma prezint si sa vorbesc despre ocupatia aceastasad si am o teama sa nu ma rusinez.Acolo sunt mai multe persoane care participa,si nu se stie daca o sa fiu eu aleasa pentru ca am probleme cu emotiile asteasad Eu imi doresc foarte mult sa castig, sa fiu eu aleasa de la preselectiehappy

Răspuns Câştigător
| Cineva_Mixonmarius_1994 a răspuns:

Ideea e de a te controla in astfel de situatii... gandeste-te ca vorbesti cu niste colegi asa am facut si eu prima data. happy dupa o sa se schimbe situatia.dar vorbeste si cu un ton mai apasat ( Putin ) ca sa fii convingatoare happy Sper ca te-am ajutat