| adiiitimisoara a întrebat:

Buna TPU ce puteti sa-mi spuneti de site asta http://www.scapa-de-cosuri.eu/ sunt seriosi sau ii doar o minciuna ca nu vreau sa dau bani degeaba ati incercat careva produsele alea de la eii multumesc mult

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
o multime de oameni cred in asa ceva adica helllooo aia fac reclame numai ca sa ia banii fraierilor, si ca te scapa de cosuri si nu stiu ce sunt minciuni...sunt editate pozele alea care arata dupa ce ai aplicat crema, cel mai bine sa scapi de cosuri mi se pare Zineryt costa 30 de lei dar stii ca scapi de cosurile de pe fata, decoloteu, spate il recomand este bunhappynu pierzi nimic daca incerci...bafta

| Avatar001 a răspuns:

Spala-te cu sapun pe maini, inainte de a atinge fata! Nu folosi sapun obisnuit, ci, crema de ras, sau sapun de ras(daca mai exista)! In fiecare seara, fa-ti gomaj cu tarate de grau(umezeste fata, aplica, cu mana, taratele pe fata si freaca, usor, timp de 3-4 minute), dupa care, te vei limpezi cu apa calduta! Dupa tamponarea fetei cu prosop curat(sau de unica folosinta), aplica pe ten, zeama de lamaie(atentie, ustura!)! Dimineata, poti clati fata, tot cu apa calduta. Nu stoarce cosurile!Evita alimentele excitante,bauturile carbogazoase si tutunul! Fiul meu, a scapat dupa trei saptamani, dar, a continuat cu tratamentul(1-2 ori pe saptamana)si igiena.Spargele mai intai , apoi date cu spirt si apoi date cu miere pe fata , o sa iti treca lasa mierea cam 10 minute Iti doresc succes!
Funda ?

| adiiitimisoara explică:

Le-am incercat pe toate in afara de isotrexin si nu mior trecut da multumesc mult

| claudia0127 a răspuns:

Sau poti incerca brevoxil sau isotrexin sunt forte bune si nu costa de loc mult gen 13 -15 lei unul