| nonny50 a întrebat:

A incercat cineva asa ceva? http://www.scapa-de-cosuri.eu/ Mie sincer mi se pare o porcarie.si totusi cred ca o sa l cumpar sa ma conving, dar vreau cateva pareri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sincer, si eu cred ca e o mare prostie! Sigur acolo vor fi sfaturi despre alimentatia corespunzatoare pentru a scapa de cosuri si alte tampenii! Daca tot ai probleme, iti dau eu cateva sfaturi, indiferent daca esti fata sau baiat(cred ca esti baiat dupa cum se vede in poza)...si eu am probleme cu cosurile, dar le tin cat de cat sub control
1. Ia-ti de la farmacie un gel de curatare si poate o crema pentru a tine sub control excesul de sebum sau un sapun cu sulf
2. spala-te pe fata dimineata si seara
3.Incearca sa eviti bauturile acidulate si condimentele
4. Daca vrei sa scapi cat de cat de punctele negre spala-te pe fata cu malai:p
5.Pentru a trata petele de la cosuri da-te pe fata de 2-3 ori pe saptamana cu unguent de galbenele de la farmacie(3-4 lei)
Succes!
Pa, pa!

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Daca tot vrei sa cumperi ceva ia de la farmacie zineryt.