| Aleksutzu a întrebat:

Ce Reclama va enerveaza cel mai rau? Pe mine aia cu Danonino cica : C, N si dupa zice RACUL straight face si masa face Bravo isteata mamii ma enerveaza straight face pe voi? aa si aia cu inna straight face

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

1.Aia de la Hornbach cu ja,ja,ja,yuppy, yuppy, yeah.E ultra-agasanta si lipsita de originalism
2.Alea de la Vodafone; m-am saturat de nasolii aia trei, sunt mult prea penali, mai ales Cristina aia de zici ca a bagat degetele in priza.
3.Alea de la Actimel cu Doroftei, cel mai penibil boxer din lume.heey,ca-ti dau la pateu, mosule. laughing

9 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Heei,ce reclama cu Inna?laughing :-s

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Deci, stai, am inventat un cuvant? thinking

| onlyketoops a răspuns:

A fost pana acum ceva vreme o reclama la eugeniile cremita cu viorel ala ...nasoala reclama laughing

| DeeaMarry a răspuns:

Aia cu inna e cea mai penibilastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu Inna...pare asa prefacuta. Aaa si una la tampoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@иeмaиנa, lipsita de originalism rolling on the floor? Nu ti se pare ca nu e ceva in regula? Original i s m?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@иeмaиנa, cam asa ceva. "Originalism" nu exista in dictionar. Doar originalitate, iar asta e o greseala frecventa. happy. Ma rog, mi-ai amintit de o replica amuzanta de-a Legiuitoarei dintr-o cearta cu ErotiqueConseils, mai veche, de acum vreo luna.

| AnnaWeed420 a răspuns:

Aia cu inna... imi vine sa sparg tv'ul cand o aud.: "Sunt atat de multe capace! " Morr.angry

| AnDrEeA_7794 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza aia cu Danonino.
Nu are nici un sens.C, N, Racul...
Prostietongue