| anonimavorbeste a întrebat:

Ce reteta de slabit mai repede stiti? Funda celor mai bune retete!

Si cate kg pe zi sau saptamana slabesti!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| kaylla a răspuns:

Eu am tinut dieta scarsdale si am slabit cu ea in prima saptamana vreo 6 kg iar in a doua saptamana inca vreo 5. Este o dieta in care nu te infometezi si slabesti! Sunt convinsa ca sunt alte diete cu care poti slabi si mai mult dar nu cred ca e indicat! Cu scarsdale ei zic ca slabesti in jur de 9 kg dar eu am dat jos mai mult! Incearca sa o tii si nu o sa regreti! Succes!