| Fineness a întrebat:

Ce simtiti cand va ganditi ca incepe scoala?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Un fel de teama amestecata cu putina groaza si infiorare de clasa a 8-a si examene, in combinatie cu dorul de colegi si nerabdarea de a intra pe poarta scolii!laughinglove struck

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Groaza clasei a 8a.

| AlexandraCroft a răspuns:

Bai eu trec a 10.
Sincer nici dor de profesori sau colegi n`am.
Decat de unii. o mica parte.
Si cand ma gandesc ca mai sunt 3 saptamani si nu stiu cum sa fac sa treaca timpul mai greu.gandul ca ma apropii tot mai mult de clasa a 12`a ma infioara.
Iar anumiti profesori care mi-au dat de cap tot intregul an.pff.
Deci...nu...No More School laughing.
Sper sa ia foc SOCO` rolling on the floor!

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Eu abia astept pentru ca vreau sa imi revad colegii. Mi-e asaaaaaaaa de dorde ei :X :X

| alinae a răspuns:

Eu simt bucurie pentru ca o sa imi fac prieteni noii si o sa imi vad iar colegii.La faza cu materiile cred ca o sa fie usoara clasa a 6-a.

| roxy_8649 a răspuns:

Mi se face rau mai ales ca sunt a 8 a

| Bellatris a răspuns:

Eu una ma gandesc ca odata cu inceperea scolilor, incepe si toamna. (eu una nu suport caldura)

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Tristete!

| suGus_8787 a răspuns:

Pai tristete ca o sa avem de invatat sad
Dar bucuriiie ca o sa imi vad colegii >:d

| Yssa996 a răspuns:

Pai putina infiorare cu putina bucurie(amestecata) pentru ca o sa avem de invatat o groaza(am niste profi care ne da la teme de ne spargem si de invatat la fel:-&) si de bucurie pentru ca o sa imi vad din nou colegii. eu am o vorba: daca incepe scoala pana la urma o sa se si termine tot asa cum a si inceptu big grin (app. cls a6a)