| midnight_2375 a întrebat:

Incepe scoala! Cum va simtiti? Ati avut o vacanta reusita? >:

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O vacanta minunatabig grin
A trecut prea repede vacantawhistling

| Silvia a răspuns:

Mda, vine şi şcoala, vreau să vină, dar nu pentru atât timp...Ar fii mai interesant să facem 3 luni şcoală şi 9 să fie vacanţăbig grin.
Mă simt bine, foaaarte bine şi vacanţa mea a fost superbă day dreaming.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Pai ma simt...cat de cat bine, nu prea astept scoala, doar asa mai mult de plictiseala, sa nu stau degeaba acasa.Vacanta asta n-a fost reusita, n-am mers nicaieri, am stat pe acasa, prin oras, cumparaturi etc. Poate la vara o sa fie mai frumos.(am de gand sa merg in Angliahappy ). Trec a11ahee hee bafta>big grin

| bianca a răspuns:

Ma simt ok...si prin ok vreau sa spun pregatita moral si fizic laughing

cat despre vacanta da a fost ff reusita si in plus cui nu ii place in vacanta?laughing

in orice caz.succes la scoala tuturor!:*

| andrei a răspuns:

Am si uitat ca e vacatalaughing))

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Nuuuuuucrying

| Mary496 a răspuns:

Sa zicem ca a fost reusita. Daca ignori temele, a mea a fost superba.
Am emotii mai ceva ca in clasa a 5-a(trec a 8-a). Nu prea am chef sa vad profii, dar mi-e dor de colegi happy

| xNirvana a răspuns:

Am avut mai multe asteptari de la vacanta asta sad. Adica inainte sa iau vacanta viata mea decurgea extrem de bine. Dar totusi a fost frumos :] si nu prea vreau sa inceapa scoala sad.

| rebecutzady_9919 a răspuns:

Mai deloc mi sau intamplat multe