| Luiza_8910 a întrebat:

Incepe scoala! Cum va simtiti?

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

Emotionata si trista ca s-a terminat vacanta sad

33 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Foarte aiurea.

| BruneTTe a răspuns:

Cum sa ma simt, aiurea. De fapt toti cred ca ne simtim ca niste catelusi care maine la prima ora vor fi pusi in lantz puppy dog eyes
laughing

| mihaibrasov a răspuns:

Cam ca si cum m-ar fi calcat o masina si soferul n-ar fi oprit sa vada ce am. Apoi ma ridic si un hot profita de slabiciunea mea si imi fura portofelul cu toate actele... Ma prabusesc si ma gandesc ca in cateva secunde mi-am ratat viata...
Cam asa ma voi simti eu maine in prima zi de scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| RXN a răspuns:

Ciudat.Sunt a XI-a, deci mari emotii nu mai sunt, dar sunt totusi nerabdatoare.happyTu cum te simti?big grin

| Aiicha a răspuns:

Plictisita.

| Meryem027 a răspuns:

Indifirent. laughing

| Lala20 a răspuns:

Oribil laughing

| pwp a răspuns:

Trista...

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!

Cu fluturi in stomachappy. Mi-e dor de colegi, de pauze, de unii profi si de orele lor. Dar cand ma gandesc la teste, teze, teme, si mai nou, la chimia pe care o s-o fac incepand cu anul asta, ma trece un fior nail biting.

O zi frumoasa!

| Bernoullie a răspuns:

Maltratata.

| DrMeow a răspuns:

Emotionata si super aiurea, cine a inventat scoala?!

| PredatoR a răspuns:

Ca dracu... straight face

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nerabdatoare si trista in acelasi timphee hee

| Диана a răspuns:

Ce prostie... Nu vreau la scoala. straight face

| marius577 a răspuns:

Foarte naspa, naspa rau de tot.

| BlueDreams a răspuns:

Stupid, oribil, deja satulalaughing))

| Flinn a răspuns:

Cam ciudat... intr-un fel bine ca imi vad colegi, dar si naspa :9

| aLaLa a răspuns:

Ingrozitor!

| Gabrielle16 a răspuns:

Naspa...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu realizez ca maine trebuie' sa ma duc la scoala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oribil...bleah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa. Stupid gay ass school

| rockaholic a răspuns:

Aiurea, naspaa, plictisita, vorba lui baby blue angel, satulaaa

| Mozambic19 a răspuns:

Pai cam toata vacanta am fost kecata din tara. toata vacanta nu mi-am mai vazut colegi deci aiurea pentru ca incepe scoala... dar si nerabdatoare sa-mi revad colegii
cate un pic din ambeleP

| Mihaela_1499 a răspuns:

Ciudat, bucurasa, fericita, emotionata, nerabdatoare, cu capu in nori...
Cu drag, Diana.

| raresica a răspuns:

Rau

| Albinuțăă a răspuns:

Intr. un fel vreau sa inceapa si am emotii. dar intr. un fel o sa imi fie dor de vacanta asta oh go on