| anonim_4396 a întrebat:

Ce va doriti de Craciun? Motivati raspunsul... cel mai tare cadou primeste fundita...

Răspuns Câştigător
| TheBiban a răspuns:

De Craciun imi doresc un singur lucru,nerealizabil bineinteles,dar ceva ma face sa nu incetez sa astept.O vreau inapoi pe fata care ma facea sa am un zambet adevarat, cu care puteam vorbi deschis absolut orice, cea care ma stia in totalitate.Stiu ca e imposibil sa se intoarca pentru ca e deja in locul acela unde nu vreau sa ma duc decat dupa ce imi voi termina treaba pe lumea asta.Niciodata nu incetez sa sper...si as mai avea o dorinta:sa isi aminteasca prietenii de mine in ziua de Craciun si de ziua mea.

4 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

De data asta nu imi mai doresc nimic.Sunt destul de matur ca sa nu mai cred in minuni de Craciun.

| Lilia2621 a răspuns:

Pai de Craciun imi doresc foarte mult sa-mi fac un prieten, sau iubit mai bine zis, care sa ma iubeasca cu adevarat, si eu la rindul meu. Imi doresc sa cistig la loterie, sau la jocuri de noroc, multi multi bani, ca sa imi pot cumpara ce vreau si cind vreau, sa nu ajung sa cer mereu de la mama. Si mi-as dori ca ziua de Craciun sa fie de neuitat, in care sa ma distrez cu adevarat si sa fiu fericita. Cam asta imi doresc eu de Craciun.
Pa pa
succes

| Effy12 a răspuns:

Craciunul e de CACAT happyNu imi doresc nimic

| Captive a răspuns:

Hmm.De Craciun imi doresc o alta viata...
Mi-as dori sa fiu altcineva,doar pentru o zi, dar cineva care e celebru, sau are o viata plina de aventuri.
Motivul:Vreau sa vad pe pielea mea cum e viata de vedeta tongue