| GyoLove a întrebat:

Buna TPU. Ce ziceti se merita banii pe placa InStyler, de la TV? este buna? ca vreau sa o cumpar. vreau parerile mai ales celor care o au, astept cat mai multe parreri! Funda.

1 răspuns:
| Oannax3 a răspuns:

Baa nu stiu ce sa-ti zic daa parerea mea e ca nu prea cred eu k e buna.adica nu stiu eu nu prea imi fac comanda de l tv...prefer o placa din magazin care e si convenabila si indreapta binee...parerea mea, ak u faci ce vrei:*.succes.si daca ti-o cumperi sa imi spui i mie daca e bunawinking