| SepTarU92 a întrebat:

BUNA TPU : Ce zodie sunt daca sunt nascut pe 19 iunie

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

E gemeni, nu te mai contrazice cu mine.Dai search pe Google si afla.In orice caz, chestia asta cu zodiile e cea mai mare prostie.

24 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti geaman, fii sigur.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Gemeni
http://www.zodii.ro/......zodie.html
O primavara frumoasa sa ai:)

| mona a răspuns:

Esti in zodia taur

| Simona a răspuns:

Esti gemeni.

| andreiTheDJ a răspuns:

Taur

| bombonika18 a răspuns:

Pai, daca esti nascut pe 19 iulie, atunci esti rac

| DreaMiss a răspuns:

Esti gemeni! Mama e pe 2 iunie si e gemeni, varul meu e pe 5 iunie si e gemeni, verisoara mea e pe 19 iunie si e gemeni.
P.S pentru cei ce au spus taur. colegul meu e taur, dar e pe 12 mai.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Unu spune o prostie si toti se iau dupa el.Instinctul de turma.laughing
Nu esti taur, esti gemeni.

| MihaiGe a răspuns:

Esti taur, la fel ca mine.
Bafta!

| Resurrection a răspuns:

Pe 19 iunie. Esti taur atunci.

| Morrígu a răspuns:

Gemeeeeni,ador zodia.

Răspuns utilizator avertizat
| Madallina3 a răspuns:

Taur

| Raull7 a răspuns:

Taur!

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Taur-13 mai - 21 iunie
Funda!

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

DarkAndCold, SepTarU92 este Taur!

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Calin_Nicol_1976):

E gemeni, nu te mai contrazice cu mine.Dai search pe Google si afla.In orice caz, chestia asta cu zodiile e cea mai mare prostie.

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Uite!
Toata lumea este de acord cu mine ca este taur!

| Morrígu a răspuns (pentru Calin_Nicol_1976):

LOL. Femeie rolling on the floor Taur? mhm, în locul tău nu aş mai spune nimic, şi sunt de acord cu tine pentru că şi ei sunt la fel ca tine thinking

| Calin_Nicol_1976 a răspuns (pentru Morrígu):

Nu sunt maritata ca sa-mi spui tu mie femeie, sunt doar logodita dar nu casatorita!

| Morrígu a răspuns (pentru Calin_Nicol_1976):

A, nu eşti femeie, să înţeleg că eşti bărbat, scuze Greşeala mea!

| tears a răspuns:

Doamne fereasca Dumnezeu de unde ati luat prostia asta ca e taur... e gemeni cauta pe net sau daca nu ma crezi intra aici este si horoscop http://astromax.eva.ro/zodiac_european/19-Iunie.html

| MiraBella252 a răspuns:

Taur.

| cory_2593 a răspuns:

Gemeni.intre 22 mai si 21 iunie este zodia gemeni.