| Lou222 a întrebat:

Cine a mai instalat pana acum sims 3? cu expantions pets, seasons...? Dau funda + vot

6 răspunsuri:
| GigiMuschiuletz a răspuns:

Sunt multi care au instalat sims 3 cu expansions pets.
Si eu am instalat de atatea ori pentru prietena mea.

| Lou222 explică (pentru GigiMuschiuletz):

Ma poti ajuta si pe mine? Am incercat sa il instalez de vreo 20 si ceva de ori si tot de atatea ori l-am dezinstalat. Nu am reusit niciodata sa il instalez...

| GigiMuschiuletz a răspuns:

Ce problema ai mai exact? De ce nu reusesti? MAi multe detalii

| Lou222 explică (pentru GigiMuschiuletz):

Pai am incercat sa il instalez... l-am instalat dar cand am intrat in joc scria : Disc Authoriaztion Failure : We are unable to verify that you disc is a valid copy of the sims 3 pets.Please contact customer service.

Si am incercat sa il instalez ca aici :
http://www.youtube.com/watch?v=XPN2Hm7rtiM

| GigiMuschiuletz a răspuns (pentru Lou222):

La minutul 2:00 iti da un link de unde sa downloadezi crack-ul, downloadeaza si da-i copy, in folderul unde ai instalat sims-ul.
Apoi da-i Yes to all.

Daca nu mai merge acel link, poti cauta "in" CD (dupa ce ai montat imaginea cu daemon tools), crack-ul.

| Lou222 explică (pentru GigiMuschiuletz):

Sims 3 original l.am instalat si a mers, dar cand am incercat sa onstalez sims 3 pets nu merge