| Arekusu_6909 a întrebat:

Mi-am instalat Sims 2 Seasons si Sims 2 Pets. Am doua mari erori pe care as vrea sa le inlatur : iarba este roz, iar peretii sunt rosii. Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oanaX a răspuns:

Nu ai cum laughing jocul e luat de pe internet si clar are probleme, erori sau virusi. daca vrei cu adevarat jocul bun fara nici o astfel de problema cumpara-l din magazin sau il poti dezinstala si downloada de pe alt site cu riscul de a avea alte erori

| Dnnx a răspuns:

Nu cred ca e bun jocul ar fi mai bine daca l-ai dezinstala si l-ai sterge poate avea virusi nu as risca aca as fi in locul tauhappy funda?

| KaryPysy a răspuns:

Ai putea sa il reinstalezi...sau daca nu merge nici asa inseamna ca nu sunt bune jocurile.Eu iti recomand jocul Sims 3...este super misto.