| Dariusuu a întrebat:

Buna TPU. Cine castiga finala Romani au talent? Astept pareri happy

Răspuns Câştigător
| dya_7401 a răspuns:

Nu sunt sigura dar cred ca au nari sanse la premiu urmatorii:no limit. mihai petrarcu(sau ceva de genu nu ii stiu prea bine numele dar stiu ca danseaza ca un adevarat robot)razvan alexe si radu ionescu.sunt foarte buni cu totii dar dupa parerea mea ei sunt cei mai buni si cred ca ei o sa stranga cele mai multe voturi.in caz ca ma razgandesc inainte de finala o sa te anunt dar deocamdata sper ca ti-am fost de ajutor bafta. sper sa castige cel mai bun!

1 răspuns: