| Betty_9264 a întrebat:

Cine e din Iasi si face cursuri de chitara:?sau care stie unde se fac cursuri de chitara! Si...cine stie: la palatul copiilor iasi se dau chitari de acolo pentru cursuri?Funda!

Răspuns Câştigător
| EllaBella11 a răspuns:

Draga mea, La Palatul Copiilor din Iasi, cursurile sunt foarte bune! Chitara trebuie sa o ai tu. Deoarece, daca ti-o dau ei, nu vei sti niciodata cine a mai folosit-o.Si daca copilul care a folosit-o inainte, a stricat cevas la ea, iar in timp ce canti tu la ea se rupe, ( mie mi s-a intamplat big grin) lumea va crede ca tu ai fost de vina, desii copilul precedent a fost de vine. Deci raspunsul mai exact la intrebarea ta este :
PALATUL COPIILOR ( Iasi): Buna alegere
Sa iti dea chitara de acolo : NU! Cumarara-ti tuwinking Sfatul meu happy:*
SUCCES! FUNDA?