| ConstiintaTa a întrebat:

Cine este/a fost la Colegiul militar din Campulung/Breaza sa imi spuna si mie cam cum este acolo, e greu la probele sportive pentru fete? Ce fel de program este? La cat timp te lasa sa mergi acasa in week-end(daca te lasa)...Si cam cum ar fi acolo ca sa stiu ce ma asteaptahappy! Multumesc anticipat! Dau fundita+VoOtkiss >big grin

1 răspuns:
| everyyoueveryme a răspuns:

Am fost acolo la o olimpiada si pot sa-ti spun ca am vorbit cu 2 baieti; erau nemultumiti din cauza exigentei de acolo si regretau decizia facuta.