| MariaEllena a întrebat:

cine imi da si mie niste statusuri noi pentru facebook?
fundita.multumesc:*

Răspuns Câştigător
| mydarkestdays a răspuns:

Esti motivul pentru care am devenit mai puternica. Si totusi esti slabiciunea mea!
Daca viata nu-ti zambeste, gadil-o!
Iubirea ~ Forma a amneziei, atunci cand o fata uita ca mai sunt milioane de baieti pe pamant
Cand un baiat e gelos, e chiar dragut! Cand o fata e geloasa, incepe a III-lea razboi mondial.
Baietii sunt ca fierul de calcat. Te aburesc pana te ard.
Respingerea este faptul prin care Dumnezeu iti spune : Directia gresita!
Moartea o s-o cunoastem impreuna. O sa zambim si o sa-i spunem "Buna!"
Nu-mi spune ca limita e cerul, cand sunt urme de pasi pe luna.
Dragostea adevarat se gaseste in fiecare colt al lumii. Dar din pacate, Pamantul e rotund!
Cand imi vad fostii prieteni pe strada, ma intreb :"Oare ma drogam cand umblam cu ei?"
Daca as sti ca mai am 24 de ore de trait, as da foc la toate prefacutele!
Nu eu ti-am trimis mesaj. Vodka a facut-o.
Fumatul ucide si totusi nu-i la puscarie!
Si daca toate usile ne sunt inchise in nas, intram pe fereastra!
100 de facultati daca ai avea, nu ti-ai da seama ce trece prin mintea mea

3 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Iღ♪
Ţi minte sau iţi scriu [ pe o foaie ]?! laughing

| mydarkestdays a răspuns:

O furtună îmi aminteşte de cât de frumoasă e vara, fotografiile îmi amintesc cât de frumos este să creşti, prietenii ca tine îmi amintesc cât de frumoasă este viaţa!
" Chiar îl iubești, nu? "
Nu a fost menționat niciun nume dar cineva a apărut în mintea ta!
Când îţi zic " Pleacă! ", râmâi. Dacă aş vrea să nu te mai văd, aş pleca eu.
Dintre toate minciunile tale, „ Te iubesc „ era favorita Am făcut multe greşeli, dar nu regret nici macar una, pentru că la momentul respectiv era ceea ce-mi doream să fac!
Rămâi copilul vesel indiferent de adversari, că lumea e prea mică pentru atâţia oameni mari.
mea!
Fă-ţi timp să iubeşti tot ce mişcă sub soare, că e gândac sau elefant, nu-i face rău că-l doare!
Un iubit te poate înjunghia în inimă, un străin în față, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevărați nu poartă cuțite la ei.

| Blondutza_Deea_1992 a răspuns:

Poti sa te uiti aici eu Le-am scris!
http://fujdzfjhfgsjvgdkjdklfdl.blogspot.ro/