| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Cine îmi dă un link pentru a face poza de profil a unei pagini şi pentru a scrie numele acelei pagini, şi în dreapta să fie lupa de "Search"? Şi vreau ca poza de profil să aibă un fel de bulă/balonaş transparent, pe care poţi scrie numele paginii. Daţi click aici ca să înţelegeţi ce vreau să spun:
http://www.facebook.com/....../photo.php Deci are bara aia de Search, şi nu ştiu cum să fac :(
http://www.facebook.com/....../photo.php Are jos în dreapta un fel de dreptunghi transparent, şi nu ştiu cum să fac :(
Cine mă ajută îi dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| diia29 a răspuns:

Http://www.watermark.ws/ uite aici poti sa faci :D

3 răspunsuri:
| diia29 a răspuns:

A da, acum am inteles ce vrei sa zici, iti fac eu bara aceea si 'balonasul' big grin da'mi link la pagina si iti dau imaginile in 10 minute big grin

| Pυƒυℓєтє explică (pentru diia29):

Mi le dai?

| Pυƒυℓєтє explică (pentru diia29):

Diia? Mă mai ajuţi?

| diia29 a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Http://www.watermark.ws/ uite aici poti sa faci :D