| Nadiiii a întrebat:

Urgent! Cum fac sa adaug numele paginii pe o poza...cum este in poza asta http://www.facebook.com/....../photo.php urgent

4 răspunsuri:
| Silviu_Pantelimon_1990 a răspuns:

Daca ai cont pe facebook, cauta un buton pe care scrie TAG si acolo pui numele happy

| Nadiiii explică (pentru Silviu_Pantelimon_1990):

Nu vreau sa etichetez pagina... vreau ca atunci cand cineva imi ia pozele de pe pagina respectiva si le posteaza pe pagina sa pe poza sa scrie numele paginii mele

| Anonim00112 a răspuns:

Tu ai vreo pagina de fb mare?

| Nadiiii explică (pentru Anonim00112):

Nu...nu este mare dar vreau sa modific niste poze cu scris cu mai multe(intelegi uh) si nu vreau sa fie luate si postate pe alte pagini