| olivert1310 a întrebat:

Salutare la toata lumea. Am un proiect imprumutat de la cineva scos la imprimanta, iar eu vreau sa-l modific, sa-l fac bun pentru minebig grin acum el are aproximativ 30 de pagini si nu prea imi vine sa ma apuc sa-l scriu iarasi din tastatura in word si sa fac modificarile de rigoare bune pentru mine, asa ca va intreb: se poate daca il scanez, imaginile scanate sa le editez in word (si sa modific doar pe alocuri unde trebuie)? Ideea este ca nu trebuie modificat tot, doar pe alocuri, iar formatul digital al proiectului nu-l am, de-aia vreau daca stiti ca se poate scana si apoi edita in word proiectul scanat sa-mi spuneti la sigurlaughing sa pot face rost de o imprimanta cu scanner de la prieteni!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, cu ajutorul unui program gen ABBYY FINE READER. Succes!