| ßąßiiiiiiii a întrebat:

cine imi poate spune ce inseamna INVATAMANT PARTICULAR? adica trebuie platit? As vrea sa intru la liceul Spiru Haret si se pare ca este particular, cam cat ar trebui platit? Spuneti-mi tot ce stiti despre invatamant particular. Multumesc anticipat. Fundita! :***

Răspuns Câştigător
| vampir004 a răspuns:

Pai,nu stiu sincer cat costa dar mai bine mergi pana la liceu si intrebi acolo

2 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Evident ca este un invatamant cu taxe, ba chiar f.mari pentru bugetele mici!

| Deliα a răspuns:

Trebuie platit.