| Sebastyano a întrebat:

Buna TPU cine imi poate sugera si mie un joc online fain gen HaxBall cu care sami ocup timpul, la care nu trebuie sa descarc nimic. Multumesc. !

Răspuns Câştigător
| SpeșălGirl a răspuns:

Cati ani ai? Daca ai 12-13 ani iti recomand Transformice.Este un joc online, in care esti un soarece si alti copii se joaca la fel ca tine.Tu si ceilalti trebuie sa alergati dupa branza si sa ajungeti in gaura.De cate branze faci iti poti cumpara diverse lucruri de la magazin.Ai mai multe alegeri:
-survivor-samanul, va incerca sa va omoare pe toti folosind o ghiulea iar voi trebuie sa va aparati (sariti peste ea)
-vanilla-acolo samanul va va ajuta (samanul, va fi cate un copil, pe rand, si tu vei fi) sa ajungeti la branza.Va onstru anumite lucruri cu instrumentele pe care le are.
-defilante-este distractiv, trebuie sa ai grija sa nu pici, te uiti tu.
-racing-intrecere intre soareci, cine duce primul branza la gaura
-bootcamp- la fel, doar ca nu e intrecere.
Tot ce trebuie sa faci este sa intri pe link-ul asta http://www.transformice.com/ iti alegi limba (are si romana) iti faci cont (e foarte usor scrii doar cum vrei sa te cheme si parola ) si te joci. Uita-te si daca o sa ti se para interesant, spune-mi ca sa iti pot explica tot ce poti face in joc.O sa ai si chat acolo, unde te joci ca sa poti vorbi cu ceilalti soricei.Este un joc frumos, astept parerea ta!

| Sebastyano explică (pentru SpeșălGirl):

Merci pentru raspuns faine jocurile, apropo am 13 ani! :*

| Sebastyano explică (pentru SpeșălGirl):

Merci pentru raspuns am 13 ani si apropo nu te plictisesti sa scrii atat?

| SpeșălGirl a răspuns (pentru Sebastyano):

Nici nu mi-am dat seama ca am scris asa multlaughing.In orice caz, multumesc pentru funda:*. Daca ai intrebari despre joc mi le poti spune oricand!

| Sebastyano explică (pentru SpeșălGirl):

Okwinking