| PisicutzaCenusie a întrebat:

Cine ma poate ajuta? As vrea sa adopt o pisica birmaneza,mai exact motan (daca se poate),vreau sa nu ii cada parul si sa nu isi faca nevoile in casa, As vrea sa adopt deoarece o pisica ca aceasta este scumpa iar parintii mei nu-si permit banii acestia. Sunt din Arges. Pitesti unde locuiesc.Imi dores mult una deci rog seriozitate, Se poate si pui.Mi-ar face mare bucurie. Ofer funda si vot! Va rog frumos!

2 răspunsuri:
| Istrate_Ionut_1998 a răspuns:

Uite aici un link http://www.adoptiipisici.ro/pisici/birmanez/ sper ca ti-am fost de ajutor

| PisicutzaCenusie explică (pentru Istrate_Ionut_1998):

Sunt adoptate! Dar multumes ca ai incercat sa ma ajuti!