| Allyssandra a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste statusuri de indiferenta sau smechere...va rog! Merci mult!

Răspuns Câştigător
| Outofme a răspuns:

I don`t think, i`m just drink! Sau pune niste versuri de la melodiile lui bitza ...sunt extraordinare:X. Sau: a) " Eu il iubesc da prostu nu`si da seama" b) " astept cu nerabdare ziua cand voi ramkane singura pe planeta" sti care mai dau bine la smecherie si la agatat? cele cu sg acasa si din astea pentru ca multi te intreaba daca pot veni sa iti faca o vizita happy SA ravenim la ale noastre; "Nu-mi pasa de voi, daca spunem noi suntem geniali altfel sunteti degeaba" sau " Daca e VOI pe lanca EU sunteti mai putin decat ceea ce insemna eu, dar daca suntem NOI pe lanaga toti ceilalti inseamna o minune si o zi excelenta"winking Sper ca te-am ajutat, as vrea si eu o fundita si daca se poate doresc in mod special niste raspunsuri la intrebarea mea.nu am decat una singura.si este urgenta.:X

2 răspunsuri:
| love_1617 a răspuns:

Alina traficanta de ideilaughing

| Allyssandra explică:

Dau vot!