| BoOoMbOnik a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Dau funda pentru cele mai multe raspunsuri si folositoare! Ce credeti ca ar face un card daca ar fi un personaj de poveste? Trebuie sa scriu ca un fel de jurnal al cardului ( stiu ca suna prostesc dar... ). Am nevoie de idei. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| roxanik_5050 a răspuns:

Pai ar suna vam asa...
buna jurnalule...
azi 20.05. 2011.
offf.am avut o zi foarte grea am fost la bancomat a scos din mine vreo 10.000$ si sunt foarte obosit.si in primul rans dupa ce a scos banii din mine am fost si furat.am fost plimbat prin tot orasul.vai de mine.acum sunt la un om care tot incearca sa imi bage pinu si nu reuseste sa il ghiceasca.asta e acum ma duc sa fac un dus si dupa aia sa ma bag la somn.ce mai zi.noapte buna jurnalule
fundita. fundita?

1 răspuns:
| BoOoMbOnik explică:

Mai multe raspunsuri... cine imi da? dau funda si voturi