| Useeeer124124 a întrebat:

Cine-mi da si mie un site cu poze rare cu Sore Mihalache din Pariu cu Viata? Dar nu as vrea un site cu poze vechi, de cand era ea bruneta, un site, unde se pun pozele noi [ adica, daca face o sedinta foto pe site-ul ala se puna PRIMA data pozele]. Intelegeti ce vreau sa spun? Pentru asta, acord 3 funde! Sau 5 daca pe site-ul ala se pun mereu poze NOI!
[ voi face intrebari speciale pentru cel care m-a ajutat si ii voi da funda ]
Scuzati daca am gresit categoria! >:" Multumesc!

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu o sa iti dau site-ul asta desi nu cred ca este ceea ce ai tu nevoie.
http://xxlovelalabandxx.sunphoto.ro/poze_Sore_Mihalache

| Useeeer124124 explică (pentru LifeIsColour):

Buna! Tocmai am facut o vizita site-ului aceluia ieri laughing

| LifeIsColour a răspuns (pentru Useeeer124124):

Era de asteptat, probabil ai facut o vizita tuturor site-uri-lor, nu doar aceluia.:-) Tocmai de aceea am si spus la sfarsit ca probabil nu este ceea ce ai tu nevoie;-)