| YubithaTha a întrebat:

Cine vrea sa fim prieteni pe facebook?

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Frumos, dacă chiar vrei, ok bine.
Dar, vor fi doar niște simple prietenii, voi fi în lista ta de prieteni doar de formă pentru că oricum nu vom vorbi niciodată.
Îţi place chiar atât de mult să vezi numărul de prieteni crescând?
Mie nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă dorești; https://www.facebook.com/Yo.Ciprian

Mulțumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, nu îți mai fă prieteni așa, nu faci decât să pari că ești avidă de atenție.
Părerea mea. Nu așa se fac prieteniile pe net, ci băgându-te în discuții pur și simplu cu cineva, fără să ceri „hai să ne cunoaștem, bla bla"...

| Grin a răspuns:

Eu xD