| mentholinks a întrebat:

Cine vrea sa fim prieteni pe Facebook? Sa comunicam.

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Recomand comunitățile / servere pentru comunicare, prietenii o să îți faci când veii găsi oamenii potriviți

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu vrea nimeni sa fie prieten cu tine

| mentholinks explică (pentru CostinAlamariu):

De unde stii tu diavole?

| NotNamed a răspuns:

La ce intrebari pui uneori pe categoria Religie si cu unele raspunsuri, cred ca ai sanse reale.

| Jus7t a răspuns:

Stimate Domnule Metholinks, cererea dumneavoastră de prietenia a fost refuzată, vă aducem la cunoștință următoarele:
https://m.youtube.com/watch?v=jNidgA_efz0

Glm.
Nu folosesc, există un discord TPU (mă rog, sunt mai multe din de am văzut) poți cere link de la cineva de pe aici.