| Damii a întrebat:

Cine vrea sa imi dea niste statusuri cu care sa ii fac in ciuda cuiva? As vrea sa fie asa mai...inteligente cu care sa ii inchid gura big grin
Multumesc...

1 răspuns:
| IuliaCx a răspuns:

• Dar ştii că n`o prosteşti,îţi spune că greşeşti şi c`o să pierzi şi o să plăteşti,că într`o zi o să te`ntorci acasă şi n`o s`o mai găseşti! Pe cine păcăleşti frate? Ochii umezi cam au dreptate.
•[ nu`s ][ wave` ]niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca` stiu, ridica doar degetu` mijlociu`?!
•Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
•Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi, pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea,cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!
•Am pornit la drum pur precum lumina, Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima,
•Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai,Iubeste-ma cand o merit cel mai putin! Atunci am nevoie cel mai mult!
•Nu asculta ce zice lumea` si nu uita ca tu saruti gura mea,nu gura lumii`!
•Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste,dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.
•Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
•Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.
•Le pui conditii, la toti care te vor
Uita-te dar nu atinge, si uite asa tu ii omori
Fermecator, ai un zambet criminal
Si fundu' ala ar trebui sa fie ilegal
Este extraordinar mersu' ala intepat
Iese din normal mersu' ala elegant
Stii prea bine, la tot ce ma refer
Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper
As vrea sa-ti cer, sincer un autograf
Semneaza, Domnïsoara care te-a dat peste cap!
•Ai reaprins in mine spiritul de luptator
O simpla atingere si simt ca sunt nemuritor
O singura scanteie si-am luat foc instantaneu
Te voi pretuii mereu ca pe o piesa de muzeu
Chiar daca eu nu`ti dau de inteles cat de mult tin la tine
Parca secundele sunt ore,cand nu esti langa mine
Orele sunt zile, zilele sunt saptamani
Timpul nu`si mai are rostul, eu nu mai am forta in maini
Suntem stapani pe propria soarta, intram amandoi pe poarta
Pasim usor pe nori, trecem prin stari, parca e prima data
Cu sarutari fierbinti in zori de zi ne trezim unul pe altul
Si`mi vine greu cand tu nu esti sa vad ca iar imi e gol patul
Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de`aia ma port ciudat
Mai toti mi-au spus pana acum ca sunt putin distrat
Nu vad nimic in jurul meu, te vad pe tine peste tot
Sunt dependent, iar pentru mine tu esti singurul antidot.
•Esti cel mai frumos lucru ce l-am avut vreodata
As vrea sa ramenem asa, sa nu ne certam niciodata
Sper sa fie asa, exact cum zic eu,
Ca daca nu o sa ma supar pe Dumnezeu
Nu ne certam niciodata si-ti spun ca te iubesc
Tu esti cea care ma face tot timpul s-o doresc
Parte din inima si sufletul meu
Tu vei reprezenta toata viata mereu
Pentru noi doi banii n-au fost o valoare
Sa stii ca te iubesc din suflet, oare
Dumnezeu mi te-a trimis in fata?
Ca daca da ii dau a mea viata
Cum te porti, cum arati si cum razi tu la mine
Zambetul tau imi da fiori si asta o stii bine
Iubito, insa cu tine tot e ca un vis
Si atunci cand vorbesc cu tine ma simt ca-n paradis
Eu n-am avut parte pana acum de cineva ca tine
Lumea asta pentru mine se transforma in bine
Cu toate astea tu stii cel mai bine
Ca orice as face eu vin tot la tine
Orice s-ar intampla eu pe tine te iubesc
Tu esti femeia mea si fara tine innebunesc
Cand ne trezim sa te simt langa mine
Si cand te lauzi, sa te lauzi doar cu mine!
•Totul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
•Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga.
•Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy
•Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi!
Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor! Mor incet,simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara"

"Sa Te intorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH Blestem ca De tot Praful Sa sE aleaga;("

"Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!: