| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Buna TPU crying Cineva a pus o poza cu mine pe Facebook si a scris niste Chesti Urate despre mine.A postat poza pe o pagna De Facebook Va rog nu stiti vreo modalitate sa sterg poza?
Funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Singura modalitate, ar fi sa marchezi poza ca spam. O sa-ti apara un x pe acolo pe undeva si optiunea "marcheaza ca spam". Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Salut! Pai nu stiu ce sa zic. Incearca sa spargi contul asazisului tau prieten, sau da-i spam.Eu nu stiu cum asi proceda.

| LolaKiss a răspuns:

Nu o poti sterge. Dar poti denunta poza sau contul.

| Bibixz a răspuns:

Poti doar sa denunti poza.