| anonim12_7203 a întrebat:

cineva a postat pe facebook o fotografie cu mine dar nu sunt etichetata in ea si as vrea sa o sterg. nu stiti cumva daca exista o modalitate? va rog mult de tot

2 răspunsuri:
| bebemikutzz a răspuns:

Nu ai cum sa o stergihappy.

poti doar sa rogi persoana care a postat poza sa o steargahappy

| anonim12_7203 explică:

Deci vreau sa sterg o poza de pe facebook-ul altei persoane dar nu stiu nici parola acelei persoane si chiar daca am rugat-o frumos nu vrea sa sterga poza.si vreau sa o sterg eu chiar daca persoana respectiva nu e de acord