| Blubberry a întrebat:

:* Cred ca m-am indragostit big grin Deeci m-am mutat la alta scoala si sunt in clasa cu un baiat pe care il plac happy Mereu cand vorbesc cu el simt fluturi in stomac. si mereu cand ma baga in seama imi vine sa ii zambeschappy Si cred ca si lui ii place de mine. odata la ora de sport eu si vreo 3 colege jucam handball, si a intrat si el ca oricum eram putine, dar a intrat in echipa adversa. A reusit sa-mi ia mingea din mana, si a fugit spre poarta ca sa dea gol, dar eu am fugit dupa el si nu stiu cum am facut de m-am impiedicat iar el m-a tinut de mijloc happy Si in ore mereu se uita la mine, eu stau cu o banca mai in spate pe randul celalalt si il vad ca mereu intoarce capul. Pana si colega mea de banca observa si imi zice mereu: "Ce-are asta de se uita mereu la tine? Sigur ii place de tine!" Si nu are fite, e foarte simplu, amuzant, cand zice cate una mori de ras, e un scump

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Eu unul zic sa fii mai apropiata de el ca sa vezi ce iese. Fii tu insati, eu unul cred ca te place!
Daca esti consecventa atunci o sa-ti spuna chiar el asta peste nu mult timp.
Ai rabdare si cel mai important, fii tu insati!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok...si care-i intrebarea, draga?

| Blubberry explică (pentru anonim_4396):

Intrebarea era daca ma place, avand in vedere ca mereu ma tachineaza si imi pune mereu porecle de pana si mie imi vine sa rad. Dar vad ca nu s-a postat toata intrebarea, ho, nu te mai da mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blubberry):

Eu nu ma dau mare...n-am nici un interes sa faca asta, mai ales pentru tine! Dupa ce ca tu ai gresit te mai tii si smechera...accepta-ti greseala, draga! Si da, este evident ca te place!

| Blubberry explică (pentru anonim_4396):

Cred ca voiai sa spui '' N-am niciun interes sa fac asta... etc''. Nu ma tin smechera, ''draga''. Oricum, merci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blubberry):

Da, intr-adevar asta am vrut sa spun...greseala mea. Raspund la multi si scriu repede si imi mai scapa cate ceva. Asa si...ai un os de la mine pentru ironie laughing

| Blubberry explică (pentru anonim_4396):

Nu merci, ca nu sunt caine laughing Hai gata, stop laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blubberry):

Eram ironic, draga

| Blubberry explică (pentru anonim_4396):

Bine ''draga'', bine. Atunci nu te retin eu, continua sa fii ironic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blubberry):

Tu nu prea stii de gluma...