| Dexter94 a întrebat:

Credeti ca daca sunt o persoana mai dura asa cu mine si nu imi pasa daca de exemplu o fata ma iubeste si eu putin asa pe ea si nu ii dau importanta asa si nu prea vorbesc cu ea pentru ca nu vreau sa ma rezum doar la ea, vreau sa mai cunosc si eu alte fete, ca si cum ea e doar ceva de unde as putea invata mai multe pe viitor este bine sau nu? Nu stiu dar ma simt mai puternic cand sunt asa.

1 răspuns:
| StayChill a răspuns:

Nu te supara, dar e foarte enervant sa vad baieti care nu umbla cu o singura fata! sa fim seriosi, ce suntem noi? jucarii? sincer, si asta o spun pentru toti baietii:NU STITI SA NE APRECIATI!