| KingJulien a întrebat:

Buna TPU credeti ca la 15 ani inaltimea de 1, 72 e prea exagerata (adica sunt prea inalta?) celelate colege ale mele sunt scunde mult mai scunde decat mine! vreau pareri

7 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

E ok, eu am aproape 15 ani si am 1, 74hee hee

| vlad89c a răspuns:

Nu, e foarte foarte bine, as putea zice ca e inaltimea perfecta, deci nu te ingrijora.

| tteo92 a răspuns:

Nu e de rau, te-ai dezvoltat tu prea repede.deci ai mai mult noroc la baieti acum decat altele

| DubstepQueen a răspuns:

Cred ca e normal.Nu ai de ce sa intri in panica... Unele persoane se maturizeaza mai repede.Nimic gravwinking

| Pimpux a răspuns:

De aveai cu 5 ani mai mult te invitam la un suc.

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Nu... multe colege de ale mele au 12 ani si 1, 6....eu cel putin am 1, 57 si cred ca e ok. Esti perfect normala. Funda?

| EnahVonVanity a răspuns:

Nu. e chiar ok happy am prietene de 14-15 cu inaltimea chiar ca a ta.happy