| Ayumha a întrebat:

cu ocazia sarbatorilor de iarna, vreau sa le fac parintilor mei un cadou special. Ma gandeam sa adun intr-un album de memorii poze cu ei vechi si scrisorile lor pe acre le-am gasit accidental. Stiti cumva cam cat ar costa? Sau daca aveti idei de cadouri. Raspunsul cel mai bun primeste fundita.

3 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Depinde de cum vrei sa arate.Sumele se invart intre 55 de lei si 180. Cam asa. Stiu pe cineva care a facut un album de poze foarte frumos, cartonat, cu o coperta groasa gravata cu modele aurii, si a costat 160 de lei.

| Jesss a răspuns:

Ce anume sa coste? happy albumul? depinde de ce model vrei happy pot fi intre 10 lei si chiar 200 lei happy oricum cred ca 10 lei este destul de ieftin happy vezi pe internet mai multe =D

| AdiFCSB a răspuns:

Eu spun ca cel mai bun cadou pentru ei este sa fii alaturi de ei, sa petreci sarbatorile cu ei, sa mai traiesti o clipa frumoasa cu ai tai happy