| Plamadeala_Corina_1999 a întrebat:

Aș vrea să fac un cadou părinților cu ocazia sărbătorilor de iarnă. Vreau cadou handmade. Dațimi vă rog idei. Mulțumesc celor care m-au ajutat.

Răspuns Câştigător
| AnaSuricata a răspuns:

O rama foto cu toata familia. Sigur o sa le placa.

| Plamadeala_Corina_1999 explică (pentru AnaSuricata):

O idee bună... mulțumesc de ajutor

| AnaSuricata a răspuns (pentru Plamadeala_Corina_1999):

Deci...funda?

| AnaSuricata a răspuns (pentru Plamadeala_Corina_1999):

Multumesc.Imi pare bine ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Pisicuta07 a răspuns:

Ai putea sa le faci o felicitare prin care sa iti exprimi dragostea fata de ei...

| CristinaCrisfest a răspuns:

Chiar daca sarbatorile au trecut vin altele pe site-ul www.crisfest.ro vei gasi o multime de articole folositoare ornamente de craciun, cum sa faci dintr-o camasa o bluzita superdraguta de vara, cum sa-ti transformi un tricou intr-un colier, cum sa-ti faci un machiaj, trandafiri din frunze, din hartie, origami, quiling, lebada din mar si multe altele. Daca te abonezi pe site vei primi si un material gratuit cu o tehnica minunata cea a servetelului de care sigur te vei indragosti si iti poti decora cutii agende orice din casa, plus alte idei. Viziteaza site-ul si cu siguranta iti va fi pe plac. :-)