| япончик a întrebat:

BUNA TPU, cui ii place acest video lasati va rog un coment, si apreciatil, mersi mult, dau funda si vot la toti http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

5 răspunsuri:
| idontknowkay a răspuns:

Am lasat com + like big grin funda?batting eyelashes

| funyartist a răspuns:

Îmi place mult de tot e super funda?

| alexzoligtorr a răspuns:

Hmm e foarte realist mie mi-a placut, cuvintele pe care leazi zis din inima ma inspira happy, se vede cat de mult o iubesti, Tiai ales cu stil acea piesa pentru in asemenea video, Bafta happy

| япончик explică:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaar cine a dat vot la acel clip, blesteeeeeeeemat sa fie blesteeeeeeeeeeeeeemat, eu o iubesc intr-adevar

| япончик explică:

Cineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a lasat vot prooooooo? blestemat sa fii, maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa auzi blesteeeeeeeeeeeeeeemat, eu o iubesc prea tareeeee