| япончик a întrebat:

Lasati va rog comente la acest video, si datii un vot pro daca va place, mersii mult, dau funda celui mai frumos coment http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

3 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Foarte frumos video-ul big grin Este facut din suflet si asta este tot ceea ce conteaza! big grin Nu conteaza ortografia oh go on Este foarte frumosbig grin

| Sunnyツ a răspuns:

Eu nu am dat vot contra crying

| япончик explică:

Bleeeeeeeeeeeeeeeestemat e cel care a dat vot contra, auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzi bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeestemat sa fii