| япончик a întrebat:

Salut, prieteni am realizat un video pentru prietena mea, si nu stiu daca ii va place, privitil va rog si dativa cu parerea- spuneti-mi si daca are greseli mersi mult- va rog sa-mi scrieti citi ani aveti, cin lasati o parere-sa ma pot orienta, multumesc inca o data: http://www.youtube.com/watch?v=V-1iGBADGm0

8 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Am 17 ani si pot spune ca e super ce ai facut pentru pretena ta dar sunt cam multe greseli de ortografie si nu inteleg faza aia cand ala ii spune te iubesc si aia vroia sal scuipelaughing)in rest e super okewinking

| FollowTheLight a răspuns:

Asaaa...nu poti spune: mii trist. Poate " ma simt trist"
Nu exista cuvantul " le ignorezi" poate " le ignori".
Nu se scrie mine ci maine.
Crede-ma, e gresit, se scrie crede-ma.
Nu se scrie tot deauna ci totdeauna.
Nu se scrie punema ci pune-ma ( pune pe mine m)
Convingete, se scrie convinge-te ( convinge pe tine te)
Nu se scrie sati ci sa-ti. De la sa iti.
Asa, acum ca am terminat cu limba si literatura romana, e foarte dragut ca ai facut asta pentru ea.Cu siguranta o va impresiona, ci nu textul in sine, ci timpul pe care l-ai petrecut facand asta pentru ea.
Nu iti zic cati ani am ca nu e treaba tawinking
Deci, succes cand ii vei arata filmul!
P.S Corecteaza greselile alea.

| Ralucutza a răspuns:

Ai multe greseli de ortografie si de exprimare, care strica tot farmecul. Pe urma.ai putea sa prelungesti durata scrisului. Daca tot vrei niste secvente din filme, cauta in cele de dragoste.

| HoldMyHand a răspuns:

Frumos,se scrie m-as

| ktyi a răspuns:

Super tare :d, dar multe greseli de ortografie.

| karlaa a răspuns:

Dar cu ce iai gresit de te implori asa de ea?

| Cineva_5088 a răspuns:

Eu zic sa faci altul. Daca tot te apuci sa faci ceva macar scrie corect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 ani.
Ar fi mult mai bine daca melodia ar fi in romana sau engleza, ar atinge mult mai repede la suflet.
Si iubitu meu mi-a facut astfel de video si am inceput sa plang si sa fiu fericita, si nu era cine stie ce mare arta dar era superb pentru mine.