| cosmin986522 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac sunt cu o fata de cateva luni si la inceput era totu altfel dar de cateva saptamani s-a schimbat sad numai e cum o stiam eu. In unele momente nu vorbeste chiar asa de frumos cu mine si cand am intrebat-o de ce mi-a zis ca asa e ea dar nu stiu ce sa cred sad. Eu o iubesc si nu vreau sa ma despart de ea. ce as putea face sa fie bine sad

4 răspunsuri:
| sssoriii a răspuns:

Probabil, la inceput a vrut sa se poarte asa cum vroiai tu, apoi si-a bagat piciorul dupa ce a vazut ca te-ai indragostit de ea.nu fi fraier si nu juca cum canta ea, chiar daca o iubesti.
Stai tu linistit, e plina lumea de fete.big grin
Te pup:*

| snowflake a răspuns:

Probabil a vazut ca tii f mult la ea, si atunci si-a luat lumea in capwinking. incearca sa fi mai distant. poate va realiza ca, in curand te va pierde daca o va tine tot asa.

| ELena_1470 a răspuns:

Pai ma... poartate mai `urat` cu ea si poate o sa isi revina. daca tu iii oferi toata dragostea ta. si`o ia in capbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aratai indiferenta...indiferenta doare cel mai mult! daca te va iubi cu adevarat va intelege ca a gresit comportinduse astfel cu tine!