| Crystal777 a întrebat:

Bună TPU... Cum aş putea să-mi controlez mai bine emoţiile? Mă enervez foarte uşor din cele mai penibile lucruri sau situaţii. Uneori devin chiar isterică. Aveţi vreun sfat?

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Gândește te ca uneori poți îndepărta persoanele din jurul tau așa. Încearcă sa te gândești de doua ori înainte sa te enervezi aiurea.

| Violleta2022 a răspuns:

Temperamentul coleric si isteria, sunt caracteristi unui om cu probleme mentale serioase.
Te sfatuiesc sa mergi la medic si sa ceri ajutor specializat.

| Andreeush a răspuns:

Care e cauza isteriei?
Du-te la un psiholog dacă nu te poți controla.