| MadalinaLorena a întrebat:

Buna TPU

Cum credeti ca a evoluat omul civilizat de astazi? Credeti ca a evoluat in bine sau in rau? A avut de pierdut sau de castigat?

Unii oameni sunt foarte multumiti de intreaga tehnologie si de facilitati insa altii considera ca acum multi ani era mult mai bine.Voi ce parere aveti? Care sunt avantajele si dezavantajele acestei vieti "civilizate"?

1 răspuns:
| sliferTM a răspuns:

Lumea in dea lungul timpului a evoluat in bine dar si in rau ea are avantaje si dezavantaje
in ziua de azi e voarte greu de traithappy