| Olly_1448 a întrebat:

Buna TPU
Cum credeti ca a evoluat omul civilizat de astazi? Credeti ca a evoluat in bine sau in rau? A avut de pierdut sau de castigat?
Eu intr-un fel consider ca era mai bine in trecut (intr-un fel) insa as vrea sa stiu si parerea voastra

1 răspuns:
| Xellita a răspuns:

A evoluat in rau, in trecut era mai bine pentru ca nu erau asa multe nereguli si omul era pedepsit asa cum merita. Acum legile sunt altfel si nimeni nu mai este corect nici din punct de vedere legislativ si nici personal (sa spun asa) sper ca ai inteles ce vreau sa spun!