| gfegstydhdb a întrebat:

Cum este primul sarut? Adica eu nu l-am avut pana acum si o sa se intample, mi-e frica. Spuneti-mi ceva cum e sau ce sa fac, va rog! Dau funda celui mai explicativ raspuns.

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Nu trebuie să îți fie frica, atunci când o sa vina momentul atunci cand persoana pe care o placi da sa te sărute inchide ochii, si ai sa vezi ca nu e chiar atât de "înspăimântător" este chiar drăguț primul sărut. Dupa ai sa vezi ca te vei obișnui și Îți va plăcea ^.^ fi încrezătoare! Dar daca simți ca nu vrei sa o faci așteaptă până când tu singură vei simți nevoia să o fac. Totul va veni de la sine. Good luck :*

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica, pur si simplu experimentezi. Nu poate sa iti explice cineva cu pasi ca la carte, o faci cum simti. Fiecare persoana saruta intr-un fel anume, te lasi dupa el.

| rapp2020 a răspuns:

Poate ea o sa fie mai experimentata decat tine, si atuci o sa fie usor.Doar te lasi dus de valwinking

| IAmAFreak a răspuns:

De ce sa-ti fie frica ma? laughing Nu se intampla nimic o.o Pur si simplu va lipiti buzele si atat, asa cum faceai le puneai pe papusi cand aveai 12 ani sau cand iti pupai jucaria de plus. Iar daca tie iti e frica de sarutul "french", trebuie sa te calmezi si cand va veni momentul, vei vedea ca e instinctiv laughing Apoi cu iubitu/iubita poti sa incerci diferite tehnici sau mai stiu eu ce laughing

| jellyjumper a răspuns:

Nu vreau sa te speri sau ceva dar la mine a fost groaznic :))) ideea e ca mai bine ai mesteca ceva guma inainte sa se intample si asigura-te ca o scuipi la timp adica na inainte de sarut cu ceva timp... daca esti fata o sa iti dai seama in timpul sarutului ce trebuie sa faci, daca esti tip nu stiu ce sa zic, te poti uita la clipul asta e destul de explicativ https://www.youtube.com/watch?v=WDocZ4yM3kY